מלונות כשרים ברומא

מלונות כשרים ברומא

בפוסט אפרט היום את אחד הנושאים החשובים ביותר למטיילים יהודים ששומרים וזה מלונות כשרים ברומא. חשוב לציין שאין בשפע מלונות כאלה ולכן חשוב לתכנן מראש את הדברים. מעבר למלונות אני אצרף דירות מומלצות שלחלקן הבעלים גם יהודים.

רוב המלונות הכשרים נמצאים בקרבת הרובע היהודי ברומא ומהווים מקום אסטרטגי מבחינת הנגישות לכל האטרקציות. מעבר לכך בית הכנסת הגדול של רומא נמצא ברובע היהודי ורוב המסעדות הכשרות גם כן. יש עוד אזור שיש בו יותר דירות כשרות והן לא נמצאות במרכז העיר באזור Piazza Bologna שם גם נמצא בית חב”ד.

כאשר אתם בוחרים מלון מסויים, במידה וארוחת הבוקר לא כוללה במחיר, אל דאגה! לפעמים המחיר לא שווה את הארוחת הבוקר ועדיף כבר ללכת לאכול בבית קפה ברובע היהודי.

מלונות כשרים במרכז רומא

Lea Luxury Rooms

מלון כשר ברובע היהודי ברומא עם ארוחת בוקר כשרה - מלון לאה

מהמלונות הכי מבוקשים ע”י למי ששומר ויש לא מעט סיבות. המלון נמצא במקום הכי מרכזי של הרובע היהודי, ממש ליד בית הכנסת הגדול. בעלי המלון הם יהודים, אירוח חם ומחבק! כמובן א.ב כשרה.

HT6

מלון כשר ולא כשר בלב הרובע היהודי קרוב לבית הכנסת הגדול של רומא

מהמלונות הכשרים הכי יוקרתיים ברומא שנמצא גם הוא בלב הגטו כמה צעדים מהמלון הקודם. זהו מלון 4 כוכבים, מי שמחפש מלון עם שירות ברמה גבוהה, זמינות בכל נושא אז זה המקום.

Torre Argentina Realis

מלון ג'יובונארי - מלון צנוע וחמוד בין קמפו דה פיורי והרובע היהודי רואי להיכנס למלונות כשרים ברומא

מלון מצויין שנמצא ממש ליד הרובע היהודי. חדרי המלון יפים, נקיים והשירות מעולה! ניתן לבקש ארוחת בוקר עם מאפים כשרים לחדר.

Hotel Monte Cenci

מלון קרוב לרובע היהודי - ניתן לבקש ארוחת בוקר כשרה

גם המלון מונטה צ’נצ’י נמצא ברובע היהודי מהמלונות הכשרים ברומא, מלון 4 כוכבים איכותי כיום הוא נראה טיפה אחרת (בקטנה לטובה) לאחר שעבר שיפוץ. גם פה מסופקת ארוחת בוקר כשרה (מאפים) במידה ותבקשו.

Giubbonari Suites

מלון ג'יובונארי - מלון צנוע וחמוד בין קמפו דה פיורי והרובע היהודי רואי להיכנס למלונות כשרים ברומא

בין הרובע היהודי וקמפו דה פיורי נמצא המלון הקטן והחמוד – ג’יובונארי. החדרים שלו נקיים יחסית גדולים,המיקום מעולה, בעלי המקום אדיבים. למי שמחפש מקום צנוע וחמוד זה אפשרות מעולה למי ששומר שבת גם.

Chapter Roma

מלון צ'פטר מהמלונות הכשרים הטובים ברומא

מלון צ’פטר נמצא ברובע. זוכה להערצה לא רק ע”י הישראלים אלא גם מטיילים מכל העולם. חדרים מרווחים, מעוצבים ונקיים. קבלת הפנים של הצוות מאוד חם.

לכל מי ששומר – לא ממליץ על החדר “סוויטת ג’וניור” מהסיבה שיש איור חשוף.

כל המלונות שכתבתי עליהם – כולם נמצאים במרכז העיר וקרובים לרובע היהודי ששמה נמצא בית הכנסת הגדול, המסעדות הכשרות והכל גם נמצא במרחק הליכה מכל האטרקציות במרכזיות.

פוסטים שיכולים לעניין אתכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *